برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان(عج) و سلامتی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) و شادی روح شهدا
صـــــــــلــــــــوات

شعری که آیت الله بهجت (ره) زیر لب زمزمه میکردند :

این همه لاف زن و مدعیِ اهل ظهور
پس چرا یار نیامد که نثارش باشیم
سالها منتظرِ سیصد و اندی مرد است
آنقدر مرد نبودیم که یارش باشیم
وقتی آمد خبر رفتن مارا بدهید
به گمانم که بنا نیست کنارش باشیم ...

حجت الاسلام ماندگاری:
به مقام معظم رهبری گفتم
فلسفه چفیه شما چیست؟
فرمودند: دوستان اگر می دانستند که
دشمن چگونه آماده شده است
برای زمین زدن نظام واسلام،
هیچگاه حالت رزم را از
خودشان دور نمی کردند!
ضمن خوش آمد به شما بازدید کننده محترم شما چند صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان(عج) میفرستید؟

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

اسلام و سیره اهل بیت در پرتوی ولایت فقیه

***

بصیرت چلیچه

***
تسلیم مطلق در برابر دشمن با عنوان برجام منطقه ای!


 خواب پریشان و تعبیر ناشدنی گعده عملیات روانی برای جمهوری اسلامی: تسلیم مطلق در برابر دشمن با عنوان برجام منطقه ای!


نیروهای غربگرای داخلی با عناوین اعتدال و اصلاحات قلابی، تنها پس از ۵ سال که سکان اجرایی و بخشی از شوراهای اسلامی و کرسی های پارلمان جمهوری اسلامی را در اختیار خود دارند، چنان بلایی بر سر معیشت مردم و چرخیدن چرخ اقتصاد کشور در آورده اند که همه روزه تحلیل سقوط و بحران و آشوب و نارضایتی عمومی، نقل محافل سیاسی و رسانه ای کشور شده است. موسسات مالی و بانک ها مردم را ناراضی کرده و هزاران کارگر بیکار شده، صنایع به ورشکستگی رسیده و قدرت خرید مردم کاهش یافته!


دلار هم افق شش تا هفت هزار تومان را برای خود ترسیم نموده، مدیران دولتی مدعی اعتدال و اصلاحات، حقوق های نجومی را غارت کرده و برادران رئیس و معاون اول سر در آخور بیت المال آنچنان چریده که صدای خلق الله درآمده! اما نمایندگان مجلس لیست امید اصلا ککشان نگزیده که در حد یک توئیت به این آشفته بازاری که خلق کرده اند بپردازند، اما ناگهان بصورت فله‌ای و گله‌ای همه آنها نسبت به فیلتر یک پیام رسان غیرمتعهد خارجی حساس شده و یاد مشاغل و معیشت مردم افتاده و نگران از دست رفتن آن با فیلتر تلگرام شده اند. تا جایی که شواهد نشان می دهد، اتفاقا دکمه‌فیلتر تلگرام در دست خود آقایان بوده و این ادابازی ها گویا برای پرت کردن حواس مردم می باشد ...

 مسئله معیشت چیزی نیست که با پروپاگاندا و هوچی گری و شارلاتانیزم این قبیله فراموش شود. در اوج خودشیفتگی دولت در موضوع برجام و تعریف و تمجید از سیب ها و گلابی های خیالی و آب نبات های چوبی و خروس های قندی احتمالی برجامی، نارضایتی و بی اعتمادی عمومی و کاهش سرمایه اجتماعی نسبت به دولت روحانی، در چند مقطع با قدرت خود را نشان داده است. اول زلزله کرمانشاه و دوم اعتراضات منجر به سوءاستفاده دی ماه! روی گردانی عمومی نسبت به دولت تنبل روحانی، به حدی بوده و هست که سینه چاکان این دولت مانند سلبریتی های غربگرا و رسانه های زرد مانند آمدنیوزواپسگرا نیز ناچار شدند از روحانی عبور کنند و با یک پیش دستی احمقانه، سقوط روحانی را به اصل حاکمیت گره زده و فرار به جلو کنند. اما نمی دانند و آگاه نیستند که مردم دقیقا می دانند و آگاهند که ارکان و استوانه های قدرت یابی روحانی چه کسانی و چه گعده هایی بوده‌اند و خانه های شیشه ای ایشان و سرپل های ارتباطات یواشکی‌شان مشخص شده و ملت در انتظار انتقام نشسته اند!!

شکست های سنگین قبیله اعتدال و اصلاحاتِ وابسته و غربگرا در حال حاضر عیان تر از قبل شده و نشانه های فروپاشی دولت از درون آشکار شده، اما گعده خودشیفته عملیات روانی به یک راهکار خیالی برای خروج از این بن بست و سقوط حتمی رسیده است. در اتاق به اصطلاح فکرشان نشسته اند و با خود بافته اند که ابتدا بگویند همه با هم در حال سقوط هستیم و بعد از آن که اربابان خارجی مقداری از نقش خود را در فضای بین الملل بازی کردند، پیشنهاد برجام۲ یا برجام منطقه ای و تسلیم تمام عیار جمهوری اسلامی را بدهند تا ایران مانند دوران طاغوت پهلوی، بشود برده و نوکر آمریکا و ماموریت‌نهایی قلبیه اعتدال و اصلاحات وابسته برسد به انتها!!

 اما بزودی اتفاقاتی خواهد افتاد که این قبیله نانجیب را از خواب پریشان و تعبیر ناشدنی خود بیدار خواهد کرد، آنهم چه بیدار شدنی!!!

مرتبط با: جنگ نرم , سیاسی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

پایگاه سربازان گمنام امام زمان(عج)

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات